Jak dodać swojego bloga do listy blogów Panfu?

Witam wszystkie Pandy!

Wiele radości sprawia nam fakt, że tak wielu wspaniałych Bloggerów chce zostawić swój ślad na najlepszej na świecie witrynie (Panfu;))! Max i Ella są z Was naprawdę dumni! :)

Jeśli masz bloga Panda i chcesz być na naszej liście, wykonaj następujące czynności:

1. Sprawdź, czy zgodnie z naszymi zasadami:

  • Blog jest w całości lub częściowo o Panfu (oczywiście),
  • Piszesz go od co najmniej 2 tygodni (dzięki temu będziemy mieć pewność, że jesteś profesjonalnym Panda-Bloggerem;))
  • Twoi rodzice zgadzają sią na udostępnienie Twojego bloga Panfu,
  • Blog nie zawiera wulgaryzmów, gróźb, wyzwisk i tym podobnych przykrości. Jeśli okaże się, że zawiera, usuwamy go z listy natychmiast!

2. Post

Napisz na swoim blogu post, że chcesz, żeby znalazł się on na naszej liście. Jeśli nie znajdziemy na Twoim blogu takiego posta, nie możemy umieścić  Twojego linka, ponieważ nie możemy być absolutnie pewni, że to naprawdę Ty jesteś autorem bloga, którego adres podajesz.

3. E-mail

Gdy już umieścisz na swoim Panda blogu informację o tym, że chcesz być na naszej liście, ostatnie co musisz zrobić, to napisać do nas e-maila! Adres to: [email protected] W treści podaj nam link do swojego bloga, abyśmy mogli sprawdzić, że jest on w większości o Panfu, oraz, że życzysz sobie znalezienia się na liście. Gdy dostaniesz odpowiedź na swojego maila, Twój email będzie już widniał na naszej super liście Panda-Bloggerów!

UWAGA: Adresy blogów podawane w komentarzach pod postami, na Naszej-Klasie, Facebooku, YouTube i Twitterze nie będą uwzględniane.

Usuwanie swojego blogu z listy Panfu.

Jeśli chcesz, abyśmy usunęli Twój blog z listy, postępuj jak wyżej:

Napisz post na swoim blogu, w którym wyraźnie oświadczasz, że chcesz, abyśmy usunęli adres Twojego blogu z naszej listy. Następnie wyślij do nas e-mail na adres: [email protected] . W treści napisz, że chcesz usunąć blog z listy Panfu.

Cieszymy się na samą myśl o wielu uroczych blogach! Do piór, a raczej do klawiatur, kochani Panda-Blogerzy!

Trzymamy kciuki za rozkwit Waszych blogów!

Pozdrowienia z centrum Panfu

P.S. Max i Ella: Będziemy suuuperdumni jeśli któreś z Was odwzajemni nasze starania i umieści na swoim blogu Panfu link do naszego bloga! Panfu to jest blog!